Informace pro rodiče

 

Příspěvky

Týmové příspěvky 100,- Kč měsíčně, peníze budou použity dle potřeby, např. nákup jednotného oblečení pro hráče, proplacení jízdného na turnaje a utkání (mimo turnajů a utkání pořádaných oddílem) a další nezbytnosti. Do tohoto fondu půjdou i případné sponzorské dary. Všechny tyto peníze budou pro potřebu Vašich dětí.

 

Osobní údaje

U každého hráče budu potřebovat vyplnit doklad o zdravotní způsobilosti a odpovědnosti rodiče / zákonného zástupce za hráče, dále rodné číslo a tel. číslo na rodiče / zákonného zástupce, e-mailová adresa.

 

Oblečení dle potřeby, na ven jsou potřeba volné trenýrky, tričko, slabá šusťákovka, štulpny (dlouhé fotbalové ponožky), holenní chrániče, kopačky a míč o velikosti č. 4, pití do plastové sportovní lahve. Ke kopačkám – u kopaček neplatí ten známý centimetr volné boty, je potřeba koupit botku na nohu, aby se dětem dobře běhalo a aby neběhali na patách. Dobré kožené kopačky pořídíte za cca 250,- Kč (zn.Carra ) ve Sportisimu v Chomutově u Kauflandu, tam seženete asi vše potřebné. Holenní chrániče jsou různých velikostí, tak je předem vyzkoušejte.

Uvědomte si, že největší odměnou za trénink je pro Vaše dítě to, že si obleče dres a zahraje si zápas. Nenechte dítě pracovat bez odměny.

 

Hygiena

 

Po každém tréninku (zápase) se všichni budou povinně sprchovat, každý si bude nosit žabky do koupelny, ručník a sprchový šampon.

 

Trenéři

 

Pavel Čech, tel: 606 607 368

Michal Borecký, tel: 721 343 471

Tomáš Tvrzník, tel: 777 661 056

František Filip, tel: 725 649 074

Jiří Janda, tel: 724 690 178

 

Mluvit se dá o všem, nemám s tím problém. Prioritou pro Vás bude určitě přístup k Vašim dětem – pokud se Vám něco nebude líbit, řekněte to na rovinu (jedná se hlavně o Vaše dítě), nemá cenu něco řešit za zády, hodně problémů se tím vyřeší rovnou. V případě, že nebudete spokojeni se mnou, nebo s tím jak budu reagovat na Vaše připomínky, tak to řešte přes metodika mládeže Jindřicha Hefnera.

 

Plně v kompetenci trenéra jsou tyto věci, sestava na zápas (turnaj), tréninkové zátěže, tréninkové dny (ty se mohou měnit dle potřeby klubu), termín soustředění.

O těchto věcech se radši bavit nebudeme, nedělalo by to dobrotu. Dík.