Informace o nás

 

Ročník 2008/2009 /2010

Složení mužstva

  • David Čech, Tadeáš Borecký, Dan Bumba, Kristýna Vosmíková, Matyáš Janda, Ondřej Tvrzník, Štěpán Tintěra, Jan Fišer, Jiří Čochnař, Jakub Lukša, Adam Filip, David Novotný, Michal Roškanjuk, Jan Marek, Víťa Marek, Nicolas Šupík, Matěj Fiala, Štěpánka Hejtmnánková, David Hryn, Lukáš Selinger, Štěpán Žatecký, Tomáš Jasinskyj, Maxim Kalčík, Lucka Sýkorová, Lukáš Šebesta, Martin Bělík, Jan Živnůstka, Vojtěch Dvořáček, Kristián Dačenko, Tom Kratochvíl, Lukáš Cirkl, Tomáš Prokopovič

 

Trenéři

·         Pavel Čech, Michal Borecký, Tomáš Tvrzník, František Filip, Jiří Janda, Vojtěch Živnůstka

 

V nové sezóně 2014/2015 jsme mezi námi přivítali další borce. Počty dětí překonaly neuvěřitelných třicet. Na tuto skutečnost bylo nutno zareagovat a rozšířit tým trenérů (Tvrzník, Filip, Janda). Děti se i nadále převážně všeobecnou formou seznamují se základy fotbalu.  Cíle jsou kladeny s důrazem na všeobecný pohybový rozvoj, práci s míčem a v důsledku je učí spolupráci v kolektivu.

Vysoký počet přihlášených dětí nás velice potěšil.  Povzbudivý je i nadšený přístup malých fotbalistů k tréninkovým jednotkám. Doufáme, že jednou pro ně bude sport nedílnou součástí života.

 

 

 

 

Historie projektu

V této části můžete popsat historii Vašeho projektu a co Vás vedlo k nápadu jej realizovat. Je vhodné se také zmínit o důležitých milnících a poděkovat lidem, kteří se na projektu účastnili.

Naši uživatelé

Zde je vhodné popsat, kdo jsou Vaši cíloví uživatelé a proč je právě tento projekt pro ně důležitý. Důležité je Vaše návštěvníky také motivovat, aby se na tyto stránky pravidelně vraceli.